PARTY21 je na Slovensku, ale aj v europskom meradle módneho biznisu známa. Povedomie o značke budujeme na Slovensku od roku 2011 a v spojení s našou pôvodnou fashion prezentáciou pod názvom KRISTIN sme založili kamenne predajne. Počas prvých rokov sme prevádzkovali aj e-shop, ale neskor sa naša pozornosť sústredila iba na priamy predaj.

Sme tu opäť s online ponukou e-shopu PARTY21

Kolekcie z našej ponuky majú široký záber, noblesou sú vhodné do spoločnosti, atraktívnosťou na party večierky, extravaganciou dokážu upútať pozornosť, ale myslíme aj na modely pre všedný deň. Súčasťou ponuky sú aj módne doplnky dotvárajúc úplnosť dokonale zladeného outfitu: spoločenské kabelky zladené vo farbách šiat, fashion opasky a mnoho ďalších doplnkov. Kolekcie modelov prichádzajú pre každú sezónu s aktuálnymi trendmi svetovej módy a dizajnu. Naše modely sú prevažne z dielne talianskych návrhárov s osvedčeným citom pre detail a kvalitu zvolených materiálov. Produkcie kolekcii sú zverené do tureckej manufaktúry a tak majoritná čast produktov nesie nášivku made in Turkey.

Máte príležitosť presvedčiť sa, že materiály, farby či vzory sú volené tak, aby zanechali dobrý dojem a urobili každú spoločenskú udalosť príjemnou.

Vieme čo potrebujete, u nás to nájdete :) vo fashion biznise sme už dlhé roky, skúsenosti nás vyformovali takmer do dokonalosti. O móde vieme mnoho, tak nás vyskúšajte.

Vďaka za dôveru

Umfrage

Ako ste na nás narazili?

Počet hlasov: 26

95% der Ware auf Lager

naša skladová zásoba vychádza z modelov, ktoré máme priamo na predajni a tak sú ihneď skladom. No ponuka na e-shope neprezentuje úplnu ponuku našej kamennej predajne. Pokial vám vzialenosť umožnuje navštíviť našu predajňu v Bratislave osobne, budete mocť vyberať z plnej ponuky. Na modely šiat si siahnuť, ihneď si tie naj vybrať a vyskúšať. 

Sendungen in Ihre Hände

Lieferung per Kurier, Nachnahme kann auch per Karte erfolgen, nicht an Wochenenden und Feiertagen geliefert

Kundenbetreuung

telefonisch unter 0940 330 688 an Werktagen zwischen 11.oo und 19.oo oder per e-mail: info@party21.eu