KRISTIN fashion

Fashion celokovový opasok v zlatom prevedení so zrkadlovým leskom. Robustný vzhľad, ktorý má na výšku 4.0 cm je dostatočne dominantným doplnkom, ktorý vynikne. Opasok má dva varianty dĺžky pre obvod pása. Každý z variantou poskytuje 3-pozicie pre zapnutie opasku. Rozpätie ktoré je za jednotlive obvody možne zapnutím dosiahnuť sú uvedené v tabuľke v podrobnom popise produktu. Mehr

Produzent: KRISTIN fashion Product code: P00220-1

35 €
Geben Sie die Produktauswahl
Varianta neexistuje
gold-038

Auf Lager
Stck

Fashion celokovový opasok v zlatom prevedení so zrkadlovým leskom. Robustný vzhľad, ktorý má na výšku 4.0 cm je dostatočne dominantným doplnkom, ktorý vynikne. Opasok má dva varianty dĺžky pre obvod pása. Každý z variantou poskytuje 3-pozicie pre zapnutie opasku. Rozpätie ktoré je za jednotlive obvody možne zapnutím dosiahnuť sú uvedené v tabuľke v podrobnom popise produktu.  

Materiál: leštená oceľ

tabuľka veľkostí :

veľkosti opaskov pozícia_1
pozícia_2 pozícia_3
S/M 70 cm 74 cm 78 cm
M/L 76 cm 80 cm 84 cm

miery sú orientačné a možu sa od uvedeného mierne líšiť ! 

naše tipy a postrehy:

opasok sa prispôsobí

Größe S/M, M/L
Farbe gold-038

95% der Ware auf Lager

naša skladová zásoba vychádza z modelov, ktoré máme priamo na predajni a tak sú ihneď skladom. No ponuka na e-shope neprezentuje úplnu ponuku našej kamennej predajne. Pokial vám vzialenosť umožnuje navštíviť našu predajňu v Bratislave osobne, budete mocť vyberať z plnej ponuky. Na modely šiat si siahnuť, ihneď si tie naj vybrať a vyskúšať. 

Sendungen in Ihre Hände

Lieferung per Kurier, Nachnahme kann auch per Karte erfolgen, nicht an Wochenenden und Feiertagen geliefert

Kundenbetreuung

telefonisch unter 0940 330 688 an Werktagen zwischen 11.oo und 19.oo oder per e-mail: info@party21.eu