Ako vybrať šaty pre družičky a čo, ak ich máte viac?

Ako vybrať šaty pre družičky a čo, ak ich máte viac?

Jedna svadobná družička ako kedysi, to by bolo o starosť menej. Za posledné roky je trend mať na svadbe dve a viac. No a to už veci trochu komplikuje. Ale v každej ďalšej družičke je toľko nadšenia a zapálenosti pre vec, ktorú nevesta tak rada vníma. Tak prečo si to nedopriať, keď je to len raz za život. Teda tak sa to hovorí :) Pozrime sa na našu porada tému "Ako vybrať šaty pre družičku a čo, ak ich máte viac? "


Nebojte sa kombinovať na pohľad nekombinovateľné

Nebojte sa kombinovať na pohľad nekombinovateľné

Niektoré trendy jednoducho nevyjdú z módy. Prúžky, bodky, káro, či potlače a vzory najmä kvety. Menia sa len sezóny počas ktorých je niečo IN a iné OUT. A tak každú sezónu pribúdajú do našich šatníkov nové kúsky podľa plynúceho módneho trendu. Základná módna poučka hovorí, že jeden výrazný vzor stačí. Ak prúžky na saku, tak doplnené striedmou sukňou. Ak bodky na blúzke, tak jednofarebné nohavice. A čo tak experimentovať, porušiť pravidlá ?

95% der Ware auf Lager

naša skladová zásoba vychádza z modelov, ktoré máme priamo na predajni a tak sú ihneď skladom. No ponuka na e-shope neprezentuje úplnu ponuku našej kamennej predajne. Pokial vám vzialenosť umožnuje navštíviť našu predajňu v Bratislave osobne, budete mocť vyberať z plnej ponuky. Na modely šiat si siahnuť, ihneď si tie naj vybrať a vyskúšať. 

Sendungen in Ihre Hände

Lieferung per Kurier, Nachnahme kann auch per Karte erfolgen, nicht an Wochenenden und Feiertagen geliefert

Kundenbetreuung

telefonisch unter 0940 330 688 an Werktagen zwischen 11.oo und 19.oo oder per e-mail: info@party21.eu