95% der Ware auf Lager

naša skladová zásoba vychádza z modelov, ktoré máme priamo na predajni a tak sú ihneď skladom. No ponuka na e-shope neprezentuje úplnu ponuku našej kamennej predajne. Pokial vám vzialenosť umožnuje navštíviť našu predajňu v Bratislave osobne, budete mocť vyberať z plnej ponuky. Na modely šiat si siahnuť, ihneď si tie naj vybrať a vyskúšať. 

Sendungen in Ihre Hände

Lieferung per Kurier, Nachnahme kann auch per Karte erfolgen, nicht an Wochenenden und Feiertagen geliefert

Kundenbetreuung

telefonisch unter 0940 330 688 an Werktagen zwischen 11.oo und 19.oo oder per e-mail: info@party21.eu

Pripravte sa na nadchádzajúcu letnú sezónu

Pripravte sa na nadchádzajúcu letnú sezónu

Aby sme splnili vaše očakávania, neustále dopĺňame sortiment nášho obchodu o nové produkty. Uvedomujeme si, že módne trendy sa každou sezónou menia a že potrebujete doplniť svoj šatník o ďalšie trendy kúsky. V položky označené ako NOVINKA sú z radu posledne doplnených kolekcii z našej ponuky. Zaraďujeme najmodernejšie štýly, farby a vychytávky. V lete do nášho sortimentu pridávame nové štýly ľahkého oblečenia. Dámska kolekcia bude obsahovať letné šaty, tuniky, dlhé a krátke sukne

Prinášame Vám náhľad do sveta módy zameraný na kategórie ako sú svadobné kolekcie ponúkajúce Svadobné šaty, popolnočné šaty, šaty pre družičky a svadobné mamy. Kolekcie šiat pre spoločenské udalosti, šaty na promócie, šaty na stužkovú, či Exkluzívne šaty. Pre večierky a párty akcie nechýbajú Extravagantné modely šiat, chic spoločenské overaly, spoločenské sukne a party šaty. Plesová sezóna, sa sústreďuje na spoločenské šaty zamerané na eleganciu a noblesu v strihoch, ktoré zvýrazňujú ženskú krásu.