Ako vybrať šaty pre družičky a čo, ak ich máte viac?

Ako vybrať šaty pre družičky a čo, ak ich máte viac?

Jedna svadobná družička ako kedysi, to by bolo o starosť menej. Za posledné roky je trend mať na svadbe dve a viac. No a to už veci trochu komplikuje. Ale v každej ďalšej družičke je toľko nadšenia a zapálenosti pre vec, ktorú nevesta tak rada vníma. Tak prečo si to nedopriať, keď je to len raz za život. Teda tak sa to hovorí :) Pozrime sa na našu porada tému "Ako vybrať šaty pre družičku a čo, ak ich máte viac? "


Nebojte sa kombinovať na pohľad nekombinovateľné

Nebojte sa kombinovať na pohľad nekombinovateľné

Niektoré trendy jednoducho nevyjdú z módy. Prúžky, bodky, káro, či potlače a vzory najmä kvety. Menia sa len sezóny počas ktorých je niečo IN a iné OUT. A tak každú sezónu pribúdajú do našich šatníkov nové kúsky podľa plynúceho módneho trendu. Základná módna poučka hovorí, že jeden výrazný vzor stačí. Ak prúžky na saku, tak doplnené striedmou sukňou. Ak bodky na blúzke, tak jednofarebné nohavice. A čo tak experimentovať, porušiť pravidlá ?

95% tovaru skladem

naša skladová zásoba vychádza z modelov, ktoré máme priamo na predajni a tak sú ihneď skladom. No ponuka na e-shope neprezentuje úplnu ponuku našej kamennej predajne. Pokial vám vzialenosť umožnuje navštíviť našu predajňu v Bratislave osobne, budete mocť vyberať z plnej ponuky. Na modely šiat si siahnuť, ihneď si tie naj vybrať a vyskúšať. 

Doručení do 24 hod.

položky na skladě objednané do 12 hodin budou na Slovensko doručeny následující pracovní den

Zásilky do vašich rukou

doručení kurýrem, platba na dobírku i platební kartou, během víkendů a svátků se nedoručuje

Zákaznická podpora

telefonicky 0940 330 688 v pracovní dny mezi 11.oo - 19.oo a na e-mail: info@party21.eu